Home staging

PRONÁJEM BYTU 3+1
- pronajato do 1 týdne 
- zvýšení zisku o 18.000Kč ročně oproti původnímu zisku z nájmu
- investice za home staging a 10ks fotografií = jeden nájem
- realitní makléř Erik Drobný / www.erikdrobny.cz

V bytě, který byl zdařile zrekonstruovaný, stačilo několik úprav, styling a kvalitní fotografie pro to, aby byl prezentován v co nejlepším světle a zaujal zvolenou cílovou skupinu. Zapotřebí bylo odstranit zejména osobní věci. Ty do běžného provozu bytu bezpochyby patří, ale při prezentaci potenciálním zájemcům by odváděly pozornost od značného prostoru a vkusného vybavení, které tato nemovitost nabízela. Majiteli jsme také doporučili změnu barevného ladění v obývacím pokoji a ložnici. Byt se tak zjemnil a odstranila se křiklavá červená barva, která prostor změnšovala a narušovala velmi příjemný neutrální koncept. Finální styling a kvalitní fotografie pak přispěli k co nejefektivnější prezentaci nemovitosti a dosažení maximální ceny. Původně byl byt určen k prodeji. Majitel se však rozhodl byt nadále pronajímat. Nájemné mu přinese o   18 000 Kč ročně vyšší zisk než před home stagingem a z množství zájemců si mohl vybírat, což je pro pronajímatele vždy podstatná výhoda.

Reference klienta:
"Na Zitu (a Erika) jsem narazil na semináři investorů nemovitostí, kde měla přednášku o HomeStagingu ze své praxe. Výsledky její práce v Pardubicích mě zaujali. Lokalitu znám a zájem lidí o nájem v bytech, které prošli rukama Zity i nájemné, které majitelé požadovali mi přišlo ohromující. Domluvili jsme se, že mi pomůže připravit byt, kde končil k červnu 2016 nájemník. Zita si byt pečlivě prošla, nafotila a zpracovala návrh na úpravy a opravy, včetně podrobného rozpočtu a seznamu, kde můžu jaké doplňky koupit. 

Když došlo na designování, s péčí hospodyňky se mnou prošla celý byt, doplnila dekorace a naaranžovala celý prostor. Fotografie zařídil fotograf, se kterým dlouhodobě spolupracuje a dovede dělat fotky, které jsou na hony vzdálené běžným inzerátům. Z těch stovek fotek, které se během dne nafotili Zita vybrala a doporučila  perfektní skladbu pro inzerování. Do týdne od vyvěšení jsme podepisovali nájemní smlouvu. Za nájemné, o kterém jsem pochyboval, že mi na něj v Pardubicích někdo vůbec přijde na prohlídku. A za dnes již spokojeně bydlícím nájemníkem čekali dva další vážní zájemci. 

Co tedy ještě dodat? Oceňuji Zitin zájem během celé realizace. Dokonce se přišla podívat jak probíhají úpravy na bytě, když nešlo úplně vše podle plánu. Z toho cítím, že homestaging nejenom že ovládá, ale má k němu silný vztah. A to je něco, co i u mnoha profesionálů těžko pohledáte.

Děkuji Zito za všechnu pomoc. A v budoucnu určitě znovu tvoje služby využiji i na jiných bytech."

V. M. 

Zůstaňte v kontaktu pro další inspiraci

© MADISON, 2021, vytvořilo studio: Pixel Design
Podmínky užití | Mapa stránek

cena
předběžná
0 Kč
zobrazit