Home staging

PRONÁJEM BYTU 2+1
- pronajato do 1 týdne za požadovanou cenu solventním nájemníkům
- investice za home staging a pronájem nábytku = 25.000Kč 
- realitní makléř Erik Drobný / www.erikdrobny.cz


Reference klienta:
Služeb Madison design jsem využil už při řešení problémů se svým bytem 1+1 k pronájmu. Když jsem chtěl pronajímat druhý byt, už mě ani nenapadlo, že bych home staging nevyužil. V Madison mi už při první spolupráci vysvětlili celý postup provedení home stagingu a zdůvodnili jednotlivé kroky. Přípravu bytu na pronájem kompletně naplánovali.

Designérka navrhla odstranit většinu věcí, které v bytě byly. Do všech místností se téměř nic nového nepořizovalo, jediné vybavení které se muselo dokoupit byl jídelní stůl, židle a nové koberce. Všechno ale bylo vybíráno s ohledem na absolutně minimální náklady ale s maximálním efektem, aby byl prostor vkusný a budoucím nájemníkům se líbil. Některé věci byly od studia Madison zapůjčeny, aby se byt neprezentoval prázdný a ukázal se skutečný prostor, který nabízí, ale abych nemusel vybavení kupovat.

Kromě zapůjčení věcí tým Madison provedl také přípravu na fotografování a zajistil mi profesionálního fotografa. Bez skvělých profesionálních fotek tohoto fotografa bych byt už rozhodně neinzeroval. Když jsem se na realitním portálu podíval na fotky mého inzerátu a ostatních podobných nabídek, jednoznačně inzerát převyšoval ostatní a ihned zaujal.

Náklady ve výši dvou a půl nájmu mi přinesli na tuto lokalitu nadstandardní výdělek a velmi spokojené nájemníky, kteří mi dokonce děkovali, že mohou v tak pěkném bytě bydlet. Byt byl pronajatý v průběhu jediného týdne od zveřejnění inzerátu, takže jsem navíc ušetřil náklady, které by mi vznikali při delším inzerování bytu.

 

Zůstaňte v kontaktu pro další inspiraci

© MADISON, 2021, vytvořilo studio: Pixel Design
Podmínky užití | Mapa stránek

cena
předběžná
0 Kč
zobrazit