4 principy, které promění interiér k nepoznání

Moje poznatky o proměnách interiérů jsem načerpala hlavně při chystání nemovitostí na prodej. Potřebovala jsem běžný interiér v krátkém čase a za málo peněz přeměnit na „okouzlující“, do kterého se zájemci při prohlídkách zamilují. A právě tady jsem odhalila kouzlo, kterým se dá za pár dní s malým rozpočtem kompletně přeměnit interiér. A navíc s tím, že základ zůstává vlastně pořád stejný, i když změna je velká.

To, co mě na home stagingu a proměnách interiérů pořád tak baví, je právě ta změn. Rozdíl PŘED a PO. Pár dní a interiér je úplně jiný, i když vlastně téměř stejný. A o jakých změnách to konkrétně mluvím? Jsou to 4 základní principy, které vždycky v interiéru odvedou hlavní práci a zásadně ho změní.

1) změna barvy zdí

2) výměna menších kusů nábytku

3) výměna nebo doplnění osvětlení

4) výměna nebo doplnění dekorací a doplňků

Nejlepší je ukázat změny prakticky. A proto se podívejte, co se konkrétně změnilo tady. 9 věcí, které se v tomto konkrétním případě vyměnily a všechny ycházejí ze jmenovaných základních principů. Které to konkrétně jsou?

 

 • Nejlepší je ukázat změny prakticky. A proto se podívejte, co se konkrétně změnilo tady. 9 věcí, které se v tomto konkrétním případě vyměnily a všechny ycházejí ze jmenovaných základních principů. Které to konkrétně jsou?

  ZMĚNA BARVY ZDÍ

  1. změna na neutrální barvu

  VÝMĚNA MENŠÍCH KUSŮ NÁBYTKU
  2. židle
  3. čelo postele
  4. zrcadlo

  VÝMĚNA OSVĚTLENÍ
  5. světlo nad zrcadlem
  6. lampa

  VÝMĚNA NEBO DOPLNĚNÍ DEKORACÍ A DOPLŇKŮ
  7. přehoz
  8. dekorační polštáře
  9. menší dekorace

  Velké a dražší kusy nábytku zůstaly stejné . koberec, postel, noční stolky, světla nad postelí, police a závěsné šuplíky.

 • ZÁKLADNÍ ZMĚNY A JINÝ INTERIÉR JE NA SVĚTĚ
  Jsou to všechno naprosto základní a logické změny, ale je potřeba mít nejprve jasno s čím začít. Proč? Aby se na startu nevyměnil například drahý nábytek, který se měnit vůbec nemusí, protože jeho výměna nezaručí ten spávný efekt. 

 • S klidem mohu říct, že takové změny ve svém interiéru s využitím pravidel, které mám vyzkoušené, taky zvládnete, A to bez interiérového designera a se zlomkem peněz, které byste utratili, když byste stylingové triky neznali.
   

 •  

Zůstaňte v kontaktu pro další inspiraci

© MADISON, 2020, vytvořilo studio: Pixel Design
Podmínky užití | Mapa stránek

cena
předběžná
0 Kč
zobrazit